TADY
dělám designy na objednávku

chceš vyčistit monitor??tak klikni SEM

TADY JSOU VOLNÉ DESIGNY

Srpen 2009

step up 2 videjka

31. srpna 2009 v 12:50 | gagulice |  step up

bratz fotky

31. srpna 2009 v 11:30 | gagulice |  bratz

shakira fotky

28. srpna 2009 v 9:13 | gagulice |  shakira

shakira zivotopis

27. srpna 2009 v 21:26 | gagulice |  shakira

Povolání: Zpěvačka
Věk: 32
Datum narození: 2. 02. 1977
Místo narození: Barranquilla, Kolumbie
Znamení: Vodnář
Výška: 157 cm

Životopis

Shakira Isabel Mebarak Ripoll se narodila jako nejmladší dítě z osmi Nidia Ripollové, rozené Kolumbijce a Williamu Mebarakovi původem z Libanonu. Její sourozenci jsou však nevlastní, z otcova předchozího manželství, i když Shakira to často zapomíná zmiňovat - jsou si velice blízcí. Už od malička si přála být zpěvačkou a již v osmi letech napsala svou první píseň. Od jedenácti let začala hrát na kytaru. V průběhu studia na základní škole potvrdila své nadání vítězstvím v soutěži, kde bylo hlavní disciplínou hraní na kytaru. Na dalších soutěžích, které také vyhrála svým hlasem zapůsobila na mnoho porotců.
ve škole také chodila do sboru, ze kterého ji však po čase vyhodili, jelikož svým silným hlasem přehlušovala všechny ostatní. Učitel jí tehdy dokonce řekl, že "mečí jako koza".

Ve třinácti letech získala první nahrávací smlouvu se Sony Music Colombia a vydala debutové album Magia "Magic", které bylo složeno z písní, jež napsala v mezi osmým a třináctým rokem. Album bylo dobře přijato Kolumbijskými posluchači.

Po absolvování základní školy se Shakira rozhodla zasvětit svůj život muzice, natočila druhé album Peligro "Danger", které bylo sice poměrně úspěšné, avšak pouze s přihlédnutím k tomu, že ho Shakira odmítla propagovat, aby nezanedbala vzdělání a dostudovala střední školu. Její třetí album Pies Descalzos "Barefeet" se stalo obrovským hitem a v následujících letech Shakiře pomohly k obrovskému úspěchu v Latinské Americe, Brazílii a ve Španělsku. Album se v osmi zemích stalo číslem jedna a celkově se prodalo přes 4 milióny kopií. Díky celosvětovému úspěchu alba se Shakira vydala na dvouleté celosvětové turné, na kterém byly všechny koncerty vyprodané.

Její popularita v Brazílii ji donutili vydat remix písní nazpívaných portugalsky pro tamní fanoušky. Mimo zpívání také pronikla na herecké pole, v Kolumbijském seriálu "El Oasisfrom" (1994-1997).

Čtvrté album s názvem "Donde Estan Los Ladrones?" (1998), které produkovala ve spolupráci s Emiliem Stefanem (jejím budoucím manažerem), bylo dalším obrovským úspěchem a učinilo z ní největší hvězdu latinskoamerického pop-rocku. Album se stalo multiplatinovým v USA, Argentině, Kolumbii, Chile, Střední Americe , Mexiku, a platinové ve Španělsku.

Shakira také nafotila několika fotek a poskytla rozhovor v článku "Éra Rockerky" pro časopisy TimeMagazine a Cosmopolitan. Navíce byla jmenována Kolumbijsou vládou poslem dobré vůle a stala se latinským ženským umělcem roku na World Music Awards.

V roce 1999 vydala další album "MTV Unpluggedalbum", o rok později získala ocenění latinskoamerické Grammy Awards. Rok 2001 byl pro Shakiru přelomový, vydala nové album Laundry Service, první album s písničkami v anglickém jazyce. Díky tomuto významnému kroku uskutečnila průlom do světového popu. Průlom podpořila také velmi povedeným klipem k písničce "Whenever, Wherever", kde se Shakira velmi svůdně prochází uprostřed pouště. Díky tomuto albu velmi výrazně zazářila také v naší republice.

V roce 2005 vydala tahle kráska rovnou 2 cd.Jedno s názvem Fijacion oral vol.1 ve španělštině,kde se největším hitem stala La tortura,nazpívaná Shakirou a zpěvákem Alejandrem Sanzem. A to druhé nese název Oral fixation vol.2 v angličtině.Nejprve se cd proslavilo rockovějším singlem Dont bother a po té písní Hips dont lie,kterou pro Shakiru napsal a také si sní zazpíval Wyclef Jean,díky kterému Shakiru zná už téměř každý.

3.3.2007 navštívila Shakira také naší republiku v rámci turné Oral fixation.Nikdo v aréně nezůstal chladný.Ona je totiž jedinečný člověk,který kromě zpívaní a krásného hlasu,dokáže být také neskutečně milý.To také dokazuje nadace Pies descalzos,kterou zpěvačka založila,když jí bylo 18let.Pomáhá dětem se srdečními problémy,AIDS,s leukémií,dětem na ulici nebo dětem vojáků ,padlých v boji.Už pomohla tisíce dětem,hlavně v oblasti Jižní Ameriky.

Určitě také stojí za to prozradit tyto zajímavosti:
Její iq je 140,svou kariéru zahajila rolí v seriálu El Oasis,už od roku 2000 chodí s Antoniem de la Ruou,synem bývalého argentinského prezidenta.Mluví plynně španělsky, portugalsky, italsky, anglicky.

Všichni,co znají tuhle Kolumbijku,tvrdí,že je neskutečně talentovaná, temperamentní, krásná, milá, hodná a také neskutečně stydlivá.

sweet dreams

23. srpna 2009 v 13:12 | gagulice |  beyonce

taylor fotky

23. srpna 2009 v 11:47 | gagulice |  taylor swift

eros videa

23. srpna 2009 v 11:34 | gagulice |  eros ramazzotti


eros zivotopis

23. srpna 2009 v 11:29 | gagulice |  eros ramazzotti

Povolání: Zpěvák
Věk: 45
Datum narození: 28. 10. 1963
Místo narození: Řím, Itálie
Znamení: Štír
Výška: 180 cm

Životopis

Italská popová hvězda, známá ještě z předrevolučních dob, má u nás tradičně velkou fanouškovskou základnu. Jako jeden z mála neanglicky zpívajících interpretů byl vždy vřele přijímán, hlavně pro svou melodickou hudbu, příjemný hlas a velký sexapeal. Poprvé vystoupil v České republice v rámci udílení cen APH za rok 2000.

První singl "Fuoco Nel Fuco" se držel rekordně dlouhou dobu na vrcholu českých hitparád. Ve videoklipu vystupuje Eros dokonce téměř nahý! Dalším hitem je Erosův duet s Cher s názvem "Piu Cheo Puoi".

Eros Ramazzotti, jehož rodiče pojmenovali zcela záměrně podle starořeckého boha lásky Érose, je patrně nejslavnějším italským zpívajícím skladatelem, což prokazuje i na svém prozatím posledním albu Stilelibero (vyšlo koncem roku 2000). Špičkovou ukázku evropského popu jistí nejen zpěvákův naléhavě výbušný a současně až důvěrně intimní projev, který jde s rukou v ruce s jeho svěžími melodickými a aranžérskými nápady, dokonce na něm nechybí ani duet s americkou zpěvačkou Cher.
"K muzice jsem měl už odmalička hodně blízko," vzpomíná dnes Eros Ramazzotti, který pochází z Říma, kde se 28. října 1963 narodil. "Zatímco maminka, která byla se mnou a bratrem Marcem doma, mi zpívala už od kolébky, své vykonal i táta. Ačkoliv byl profesí stavař, hrával v tanečním orchestru a brával mě s sebou - už coby malého caparta - na víkendové zkoušky, a to zcela pravidelně. To mě jako tříletého kluka šíleně bavilo. Už ve čtyřech jsem dostal bicí soupravu. Myslím si, že právě všechno tohle způsobilo, že jsem se v budoucnu začal o hudbu velice vážně zajímat. Dokonce to šlo až tak daleko, že to byla muzika, která nakonec, chtě nechtě, zvítězila nad mou další velkou vášní, kterou byla kopaná..."

Hrou na bicí získal patřičné základy co se týče rytmické průpravy, ale bylo tu ještě jeho členství v jednom z římských klubů, za který kopal v žákovském oddíle a což se mu o pár let později hodilo i v hvězdném týmu Nazionale Italiana Cantanti Autori - Italském národním týmu zpívajících autorů, jehož charititivní utkání se po celé Itálii těší velkému zájmu.

"Definitivní sesazení fotbalu až na druhé místo přišlo až v mých patnácti, kdy se mi dostala do rukou kytara a já se na ni začal učit hrát," říká Eros Ramazzoti. "V té době jsem složil první písničky, které asi měly hlavu a patu. Bylo z toho moje první poloprofesionální angažmá. Měl jsem osmnáct, když jsem začal vystupovat v nočním podniku, který se jmenoval Fassi Bar."

Během působení v jednom z římských nočních barů se talentovaný kytarista a autorsky plodný zpěvák leccos naučil."Šlo nejen o to zbavit se počáteční trémy," říká Eros Ramazzotti. "Neméně podstatné a důležité pro mou další cestu bylo rovněž získání kontaktů, zkušeností včetně jevištní abecedy, bez které to na velkém podiu, a v šoubyznysu zvlášť, jednoduše nejde. A já chtěl jít dál, a pokud možno výš..."

První výrazný úspěch zaznamenal už v roce 1984, kdy se dostal do programu věhlasného festivalu v San Remu. Jako jedenadvacetiletý nováček soutěžil v kategorii B, tedy v rámci klání začínajících interpretů. Předvedl vlastní píseň Terra promessa, což stačilo k tomu, aby vzbudil pozornost jak u publika, tak u lovců talentů hned několika velkých gramofonových firem. Málem se tehdy o něj poprali. Proč? Protože byl jiný, osobitý, svůj. Přinesl svěží melodický styl, v němž se typická italská kantiléna umně mísí s názvuky rocku, soulu a blues. Úspěch mu sice zaručil i zajímavě znějící hlas a výraz, ale samozřejmě mohly "zapracovat" ještě další prostředky. Možná zde sehrálo roli i jeho křestní jméno, které v mnohém korespondovalo s jeho exteriérem a vyzařujícím sexappealem.

Vášeň, láska a velké emoce na straně jedné, civilní projev, inteligence, hudebnost na straně druhé. Všechno to je zastoupeno i v jeho prvních hitech, které se dají poslouchat i po letech: Una storia importante, Adesso tu, Un cuore con le ali, Emozione dopo emozione, Ma che bello questo amore, Senza perdici di vista, La luce buona delle stelle, Solo con te, Se bastasse una canzone - stejně jako jeho první alba Cuori agitati (1985), I nuovi Eroi (1986), In certi momenti (1987), Musice é... (1988) nebo In ogni senzo (1990).

"Říkali, že nikoho z tehdejších slavných zpěváků nekopíruji a ani nepřipomínám, "soudí dnešní hvězda, "což mi jednak lichotilo, ale také dost pomohlo. Tenkrát jsem opravdu přišel s vlastním repertoárem a vlastními nápady, což bylo právě na startu mé nahrávací kariéry rozhodující. Měl jsem na čem stavět, přitom už tenkrát bylo mou touhou dělat muziku bez hranic. To je ten klíč, společný pro všechny mé nahrávky..."

Už od první poloviny osmdesátých let sklízí Eros Ramazzotti úspěchy nejen po celé Evropě. Například ve Španělsku točí výhradně ve španělštině, což má ohlas rovněž v Jižní Americe a ve Spojených státech, kde je vedle italské také velká španělská komunita. Své publikum však má také v Japonsku, na Filipínách nebo v Austrálii, kde hojně vystupuje. A že je hvězdou první velikosti, dokázal i před několika málo lety, kdy se zúčastnil - spolu s Eltonem Johnem, Rodem Stewartem, Sheryl Crowovou a Joem Cockerem - "mamutího" evropského koncertního turné Rock Over Europe. Ostatně není to tak dlouho, co natočil velmi úspěšný duet s Tinou Turner.

Dlužno dodat, že se jako typ líbí nejen dívkám a ženám, přičemž zlé jazyky tvrdí, že si je toho dobře vědom. Právě spojení jeho přitažlivé sexy visáže a hlasu s nezaměnitelnou barvou z něj dělá dráždivě svůdný objekt. "Jsem nepolepšitelný romantik," tvrdil v jednom z rozhovorů, ve kterém se dále přiznal, jak moc ho ještě baví fotbal, pobyt na venkově nebo jízda na koni. Jeho život ale určuje hudba. Nejsou to prý jenom koncerty, televize nebo natáčení videoklipů, ale řadu dní věnuje komponování anebo práci v nahrávacím studiu.


eros fotky

23. srpna 2009 v 11:27 | gagulice |  eros ramazzotti


vanessa fotky

22. srpna 2009 v 15:54 | gagulice |  vanessa hudgens

vanessa zivotopis

22. srpna 2009 v 15:48 | gagulice |  vanessa hudgens
Povolání: Herečka, zpěvačka
Věk: 20
Datum narození: 14. 12. 1988
Místo narození: Salinas, Kalifornie, USA
Znamení: Střelec
Výška: 157 cm

Životopis

Vanessa Anne Hudgens se narodila 14. prosince 1988 v Salinas, v Kalifornii. Je filipinsko-portorikánsko-irsko-americko-indiánského původu. Její prarodiče byli muzikanti v Big Band Era. Její kariéra začala v muzikálních divadlech když jí bylo 8. Hrávala role jako např.: Evita, Carousel, The Wizard of Oz, The King a I, The Music Man, Cinderella, a Damn Yankess. Vanessa milovala divadlo a její kamarádka se postarala o zlom v její kariéře. Jednoho dne se kamarádka z divadla nemohla dostavit na natáčení reklamy atak šla Vanessa místo ní. Byl to start do světa reklam.

V r. 2003 debutovala ve filmu Třináctka. V létě 2004 přišel další film - Thunderbirds. Poté začínala hostovat v nejrůznějších show, např.: Quintuplets a The Brothers Garcia, a dostávala další role zejména u spol. Disney např.: Corrie on The Suite Life of Zack & Cody on Disney. V r. 2006 zužitkovala svůj talent (hraní, zpívání a tancování) v muzikálu High School Musical. Ve světě se stal velmi oblíbeným. Díky High School Musical dostala nabídku na nahráváni svého prvního CD se společností Hollywood Records! její CD obsahuje pop, rock, electroniku a R&B. CD se jmenuje "V" a bylo vydáno 26.září, 2006. První písní z tohoto CD je "Come Back to Me". Druhým videoklipem je Say Ok. Vanessiny písničky Let Go a Let's Dance byly obě použité do reklamy pro ABC, Let Go se ještě objevilo v reklamě do seriálu Desperate Housewives a Let's Dance v show Dancing With The Stars.

Vanessa konečně potvrdila pro časopis Teen, že chodí s kolegou z High School Musical Zacem Efronem.

V roce 2008 natočila film Rock On, High school musical 3 a v červnu vydala své 2 CD Identified.
Má propůjčit hlas Popelce, v nové verzi, která vyjde bohužel pouze v USA. V roce 2010 vyjde její film Sucker Punch.

Má matku Ginu, otce Grega a mladší sestru Stell

vanessa animace

22. srpna 2009 v 15:45 | gagulice |  vanessa hudgens
pub
NEWShttp://b9.img.v4.skyrock.com/b95/nessahud/pics/1150285288.gif

miley fotky

21. srpna 2009 v 11:39 | gagulice |  hannah montana

Dort od Tyry Banks pro Miley Cyrus k 16.narozkám( foto)

Miley Cyrus byla překvapená při své sladké šestnácté oslavě narozenin když přijela známá Top Modelka Tyra Banks (patří mezi mé oblíbené). 15ti letá stár vypráví v Tyra Banks že její první práce byl čištění záchodů. Miley také prozradila jaké si přeje auta..je to Mercedes! Mělo by být černé a potah na volantu růžový.


moje diplomky

20. srpna 2009 v 19:09 | gagulice |  hannah montana
Výsledek efektu rámečku

jmenovky

18. srpna 2009 v 16:30 | gagulice |  uvod

let s get crazy

18. srpna 2009 v 10:45 | gagulice |  hannah montana

you ready?
whoo!
Here we go!

Life is just a party so come as you are.
Dress it up or dress it down, never forget your guitar.
Just be courageous, this styles contagious
Everyone can rock out like a superstar.

Lets get crazy.
Get up and dance
Take a swing, do your thing
If were taking a chance
Lets get crazy
Yeah just kick up your heels
Dont miss out, time to shout
Always keeping it real
Lets get crazy
Crazy

Our songs, Our style
Our hair, Our smile
Our laughs, our heart
Our grace, our smarts

You see me on the cover of a magazine
Remember
Things are always different then the way that it seems
Heres an invitation, to every nation.
Meet me on the dance floor and we'll make the scene.

Lets get crazy.
Get up and dance
Take a swing, do your thing
If were taking a chance
Lets get crazy
Yeah just kick up your heels
Dont miss out, time to shout
Always keeping it real
Lets get crazy
Crazy

la la la la...ohhhh.

Our songs, Our style
Our hair, Our smile
Our laughs, our heart
Our grace, our smarts

Lets get crazy.
Get up and dance
Take a swing, do your thing
If were taking a chance
Lets get crazy
Turn the music up loud
Nows the time to unwind
Lose yourself in the crowd
Lets get crazy
Yeah the funs just begun
Come on dance everyone

Heres an invitation, to every nation.
Oh Oh yeah, Oh Oh yeah
Crazy

Take a swing, do your thing
If were taking a chance
Lets get crazy
Yeah just kick up your heels
Dont miss out, time to shout
Always keeping it real
Lets get crazy!!!!!


hannah montana texty pisni

18. srpna 2009 v 10:40 | gagulice |  hannah montana

I can almost see it.
That dream I'm dreamin
But there's a voice inside my head saying you'll never reach it.
Every step I'm taking.
Every move I make feels
Lost with no direction.
My faith is shakin.
But I,I gotta keep tryin.
Gotta keep my head held high.

There's always gonna be another mountain.
I'm always gonna wanna make it move.
Always gonna be an uphill battle
Sometimes I'm gonna have to lose.
Ain't about how fast I get there.
Ain't about what's waitin on the other side.
It's the climb.

The struggles I'm facing.
The chances I'm taking.
Sometimes might knock me down but
No I'm not breaking.
I may not know it but these are the moments that
I'm gonna remember most, yeah.
Just gotta keep going.
And I, I gotta be strong.
Just keep pushing on 'cause,


There's always gonna be another mountain.
I'm always gonna wanna make it move.
Always gonna be an uphill battle
But Sometimes I'm gonna have to lose.
Ain't about how fast I get there.
Ain't about what's waitin on the other side.
It's the climb.

Yeah-yeah

There's always gonna be another mountain.
I'm always gonna wanna make it move.
Always gonna be an uphill battle
Sometimes you're gonna have to lose.
Ain't about how fast I get there.
Ain't about what's waitin on the other side.
It's the climb.

Yeah-yeah-yea

Keep on moving,
Keep climbing,
Keep the faith,
Baby.

Its all about,
Its all about the climb.
Keep the faith,
Keep your faith.
Whoa, O Whoa.


miley cyrus 1

18. srpna 2009 v 10:30 | gagulice |  hannah montana

hm

18. srpna 2009 v 10:16 | gagulice |  hannah montana